Sponsorlu Bağlantılar

Lazer Epilasyon İle Etkili Sonuçlar

Lazer Epilasyon İle Etkili Sonuçlar

Halkalı lazer epilasyon merkezi lazer epilasyon alanında en son teknolojiyi kullanarak olağanüstü sonuçlar elde etmenizi sağlar. Uzman personelimiz tüy yapınıza bakarak uygulamanın iş yeri hakkında gerekli planlamaları yapılır. Tüy yapısı göz önünde bulundurularak kullanılacak epilasyon yöntemleri ile seans sayılarını belirleyerek ihtiyacınız olan hizmet sunulur.

Bu şekilde istenmeyen tüylerden kalıcı olarak kurtulmanın mümkün olduğu etkili bir yöntemi başarılı bir şekilde uygulanır. Amerika ilaç ve gıda dairesinin 1997 yılında onaylamış olan bu uygulama tamamen güvenli ve risk içermeyen yapıya sahiptir.  Tüm dünyada olduğu gibi Halkalı lazer epilasyon merkezi olarak lazer epilasyon uygulamalarına medikal estetik alanda yoğun olarak kullanırız.

Lazer Epilasyon Nedir?

Gerek kadın gerek ise erkekler için estetik alanda en büyük sorunlardan bir tanesi de istenmeyen tüylerdir. Küçükçekmece lazer epilasyon merkezi olarak istenmeyen kıl kökleri lazer ışınları kullanarak kalıcı bir şekilde yok edilir. Normal ışık kaynağından farklı olarak lazer ışınları tek dalga boyunda Demet halinde düz bir şekilde yayılır.

Millimetrik saniyeler içerisinde cilde gönderilen lazer ışınları kıla rengini veren melanin pigmenti tarafından emilerek çevre dokulara herhangi bir zarar vermeden kıl köklerine yoğunlaşacak şekilde iletilir. Kıl kökünde ısı meydana getirerek burayı tahrip eden lazer ışınları bir daha kıl oluşmasını engeller. Küçükçekmece lazer epilasyon olarak yapmış olduğumuz uygulamalar birkaç seans yapıldıktan sonra kalıcı çözüm elde edilir.

Lazer Epilasyon Kimlere Uygulanır?

Başakşehir lazer epilasyon merkezi olarak 18 yaşından büyük cilt ve kıl yapısı uygun olan tüm bireyleri başarılı bir şekilde uygulanır. Tüm bireylerde başarılı sonuçlar veren bu uygulama bazı durumlarda Doktorlar tarafından tavsiye edilmez.

Cildinde aktif bir lezyon bulunan kişilerde, hormonal bozukluğu olan, kanser hastalarında ve hamile bayanlarda lazer epilasyon uygulamaları pek tavsiye edilmez. Bunun dışında kadın erkek tüm bireylerde lazer epilasyon uygulamalarını başarılı bir şekilde gerçekleştirmek mümkündür.

Lazer Epilasyon Kullanım Alanları

Kişi ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda lazer epilasyon uygulamaları koltuk altı, genital bölge, bacak, göğüs, sakal üstü ve ense, sırt başta olmak üzere vücudun tüm bölgelerine Başakşehir lazer epilasyon merkezde olarak başarılı bir şekilde gerçekleştirilir.

Ayrıca uygulama öncesi ve sonrası ile ilgili tüm aşamaları planlayarak uygulamayı yapacak kişilerin korku ve endişelerini ortadan kaldırıyoruz. Gerek hijyenik gerekse estetik amacıyla gerçekleştirilen lazer epilasyon uygulamaları ile güzel bir görünüm elde etmek ve kaliteli bir yaşam sürmek mümkündür.

Lazer Epilasyon Çeşitleri Nelerdir?

Halkalı lazer epilasyon merkezi olarak uzman doktorlarımızın gerçekleştireceği inceleme sonucunda kıl ve cilt tipine göre gerekli değerlendirmeler yapılarak kullanılacak lazer epilasyon cihaz seçimi yapılır. Günümüzde yaygın olarak kullanılan 3 çeşit lazer epilasyon cihazı bulunur.

Dalga boyu diğer cihazlara oranla daha uzun olan diode lazer genellikle koyu renkli tenlerde etkili sonuçlar alabildiği için bu alanda daha çok kullanılır. 810nm dalga boyuna sahip bu cihaz ile ciltte daha derine inmek mümkündür. Pratik ve etkili sonuçların alınmasında büyük rol oynayan aleksandrite lazer teknik özelliklerinden dolayı genellikle açık cilt tiplerinde daha sık tercih edilir.

Melanin tarafından iyi tutulabilen bul lazer açık ciltlerde çok iyi sonuçlar elde edilmesini sağlar. Nd yag lazer günümüzde çok koyu ciltlerde kullanılan ve diğer iki yönteme göre daha ağrılı olduğundan dolayı en az tercih edilen yöntemdir.

Lazer Epilasyon Fiyatları

Küçükçekmece lazer epilasyon merkezi olarak kullanılan seans sayıları ve uygulama yapılacak bölgenin özelliklerine göre lazer epilasyon fiyatları da değişkenlik gösterir. Bölgenin ihtiyaçlarına göre 6 ile 10 seans arasında uygulama yapılır.

Seans sureleri uygulama bölgesine göre değişkenlik göstermekle beraber 60 dakikaya kadar sürebilir. Halkalı lazer epilasyon merkezi olarak uzman personelimiz sağlığımız için tüm ayrıntıları gözden geçirerek hijyenik uygulamalar gerçekleştirmek üzere hizmet verilir.

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı