Sponsorlu Bağlantılar

Lazer Epilasyon Çeşitleri Nelerdir?

Lazer Epilasyon Çeşitleri Nelerdir?

Lazer epilasyon cihazları teknolojinin ilerlemesi ile beraber yeni özellikler katılarak üretilmeye başlanmıştır. Yeni nesil lazer epilasyon cihazları açık ve koyu tenli kişiler için farklı şekillerde üretilmiştir. Lazer epilasyon çeşitleri kendi arasında farklı bölümlere ayrılır. Her bir cihazın kendini özgü birtakım özellikleri bulunur. Lazer epilasyon hizmeti sunan firmalar müşteri memnuniyeti açısından birçok lazer epilasyon cihazını bünyesinde barındırabilirler. Lazer epilasyon hizmeti almak isteyen kişilerin cilt yapıları ve kıl tipleri farklılık göstereceğinden dolayı kişinin özelliklerine uygun lazer epilasyon cihazı tercih edilir. İnce tüyleri için lazer epilasyon yaptırmak isteyenlere ruby lazer ya da diode lazer tavsiye edilir. Etkili ve kalıcı bir çözüm için en uygun cihaz tercih edilmelidir.

Lazer Epilasyon Nedir?

Kadıköy lazer epilasyon bayan ve erkeklerin başvuracağı en önemli lazer epilasyon merkezlerinden birisidir. Burada uzman kişiler gözetiminde yapılan işlemler sonucunda insanlar rahatsızlık duydukları tüm kıl ve tüylerinden kalıcı bir şekilde kurtulurlar. Lazer epilasyon uzun zamandan beri kullanılan bir yöntemdir. Fakat günümüzde üretilen yeni cihazlar yardımı ile daha verimli sonuçlar elde ediliyor. Bu durum insanların lazer epilasyon işlemlerine yönelmesini sağlar. Modern cihazlar yardımı ile deri üzerinden geçen ışınlar alt tabakada bulunan kıl köklerini kurutarak kılın yapısını bozar. Yapısı bozulan kıl hücreleri zaman içerisinde incelerek yok olurlar. Kadıköy lazer epilasyon ile pürüzsüz bir cilde sahip olmak mümkündür.

Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır?

Göztepe lazer epilasyon aşamalar şeklinde ilerler. Öncelikle lazer epilasyon yaptırmak isteyen kişilerin sağlık koşullarına ve kıl tiplerine bakılır. Lazer epilasyon öncesinde kişilerin vücudunda yer alan kıllara dokunmaması ve bir ay öncesinden uzatması gerekir. Uzatılan kızlar akıllı cihazlar tarafından hızlı bir şekilde görülecektir ve kılın yapısı atılan ışın atışları ile bozulacaktır. Lazer epilasyon tüm vücut yapılacak ise uzman kişiler eşliğinde bu işten 2 saat sürebilir. Bölgesel yapılan işlemlerin sonucu 30 dakika içerisinde gerçekleşebiliyor. Göztepe lazer epilasyon hızlı ve etkili işlemler ile kötü görüntü veren kız ve tüyleri ortadan kaldırır.

Lazer Epilasyon Çeşitleri Nelerdir?

Ataşehir lazer epilasyon çeşitli lazer epilasyon cihazları ile gelen müşterileri için en doğru tercihleri sunuyor. Firma bünyesinde barındırdığı birbirinden farklı özellikteki cihazlar ile kalıcı ve etkili çözümler sağlıyor. Lazer epilasyon cihazları içerisinde yeni özelliklere ve donanımlara sahip olan diode lazer epilasyon cihazı tüm cilt tonlarında kullanılarak kılların tamamen yok olmasında etkin rol oynar. Hem ince tüyleri yok olmasın da hem de kalın kıllarda kullanılabilir. Nd yağ lazer epilasyon cihazı modern ve etkili bir cihaz olmasının yanında işlem sırasında ciddi ağrılara sebebiyet verdiği için insanlar tarafından pek tercih edilmez. Ruby lazer en yeni cihazlardan biri olup yüz bölgesinde kullanım için ideal bir cihazdır. Bu cihazın en önemli özelliği ince tüylerin tamamen yok olmasını sağlar. Alexandrite lazer epilasyon cihazı yüz bölgesi hariç diğer tüm bölgelerde kontrollü bir şekilde kullanılabilir. Alexandrite cihazı birçok lazer epilasyon merkezinde kullanılır. Ataşehir lazer epilasyon istediğiniz cihaz ile lazer epilasyon işleminizi gerçekleştiriyor.

Lazer Epilasyon Fiyatları

Göztepe lazer epilasyon, uygun fiyatlarla ve kolay ödeme seçenekleri ile müşterilerine yardımcı oluyor. Lazer epilasyon fiyatları kullanılan bölgenin genişliğine bağlı olarak değişiklik gösteriyor. Lazer epilasyon hizmeti tüm vücut alınabileceği gibi bölgesel olarak da kullanılabilir. Vücudun her bölgesi için ayrı bir fiyat listesi belirlenmiştir. Lazer epilasyon fiyatları her yıl güncel hali ile belirlenir.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı