Sponsorlu Bağlantılar

Kürtaj Sonrası Hamilelik

Kürtaj Sonrası Hamilelik

Kürtaj süreci kadın için travmatik bir süreçtir. Kürtaj kadının isteğine bağlı olarak yapılırken bazen de tıbbi nedenlerden dolayı yapılabilir. Birçok kadının merak ettiği bir konu ise kürtaj sonrası hamilelik süreci nasıl olmalıdır. Kürtajdan hemen sonra hamile kalmak zararlı olabilir. En az altı ay süre kadar hamile kalınmaması anne sağlığı açısından önem teşkil eder. Sitede 3 aylık bebek gelişimi gibi birçok yararlı bilgiyi bulabilir ve faydalanabilirsiniz.

Rahim Duvarı Kalınlaşması

Rahim duvarı kalınlaşması birçok kadında görülen bir sağlık sorunudur. Bu sağlık sorunu daha çok menopozda hormonal düzenin bozulması ile beraber görülür. Rahim duvarı kalınlaşması gebelik süreci için siteyi ziyaret etmeniz gerekir. Kafanıza takılan sorular varsa siteye girerek soru formunu doldurup siteye gönderebilirsiniz.

 

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı