Sponsorlu Bağlantılar

Kum Saati Vücut Nedir?

Kum Saati Vücut Nedir?

Vücut tipi kum saati olması durumunda, 90-60-90 ölçülere sahip olan kişilerdir. Kadınların genellikle göğüsleri estetik görünümlü ve dolgun yapıya sahipmiş gibi görünürler. Bu yapıya sahip olan kişilerin kalçalarını ön plana çıkarmaktan korkmamalı ve çekinmemelidir. Giyilecek olan balık elbiseler sayesinde hem dikkat çekici olur hem de vücut hatları bu şekilde daha iyi ortaya çıkar. Gerçek anlamda da kum saati vücut, yapısının kusursuz bir görüntü elde ettiğini görebiliriz.

Armut Vücut Tipi Nasıl Yapılır?

Armut şekline sahip olan kişilere çok az rastlanır. Aslında bu durum kadınların tercih ettikleri vücut yapısıdır. Basen ve kalçanın çok geniş yapıya sahiptir. Yağlar en fazla burada biriktiğinden dolayı armut vücut tipi denir. Bu vücut yapısından kurtulmak isteyenler ise bölgesel şekillendirme işlemine başvurabilir. Bölgesel şekillendirme cihazları sayesinde artık kadınlar vücut tiplerini armut yapabilecekler. Zorlu egzersiz yapmakta zorlanan kadınların tercihleri arasında yer alır. Cihaz sayesinde ağrısız, acısız yöntemler sonucunda kişi istediği görünüme sahip olacaktır.

Vücut Şekilleri ve Bölgesel Zayıflama Yöntemleri

Vücut şekillerine baktığımızda en çok tercih edilen ve en az görülme olasılığı olan vücut tiplerinde kum saati vücut yer alıyor. Bu durum kadınların en fazla sevdiği vücut tipi olmasına rağmen, çok az rastlanan bir durum haline geliyor. Bu vücut tipine sahip olan kişilerin şanslı olduğunu söylemek mümkündür. Çünkü bu yapıya sahip olan kişiler genellikle ortamda dikkat çeken kişiler olurlar. Giymiş oldukları bütün kıyafetler, vücut yapılarını ortaya çok rahat bir şekilde çıkarabiliyor. Bu yüzden giydikleri her kıyafet sırıtmamış olur.

Elma Tipi Vücut Yöntemleri

Her vücut tipinin kendine has iyi veya kötü özellikleri vardır. Elma tipi vücut denince akla ilk gelen şey, sağlıksız bir vücut tipi olduğudur. Aslında bu konu hakkında kesin olarak bir şey söylenemez. İyi gibi görünen vücut tiplerinin aslında insan sağlığına zararlı olduğunu fark etmek mümkündür. Fakat genel anlamda baktığımızda elma tipi vücuda sahip olan kişilerin sağlıksız beslenip, hareketsiz kaldıkları için pek tercih edilip, övülecek bir özellik değildir. Bu özelliğe sahip olan kişiler, sıkıntı yaşadıkları zamanlarda bölgesel zayıflamaya başvururlar. Bölgesel zayıflama cihazları sayesinde kişi sağlığına kavuşup, daha iyi bir görünüme sahip olabiliyor. Zayıflama cihazları sayesinde hem kilo verebilir hem de elma tipi vücut şeklinden kurtulabileceksiniz.

Bodyshape Nedir?

Bodyshape, Avrupa birliğinde üretilerek, ülkemizde kullanıma elverişli olan zayıflama cihazıdır. Cihazın içinde bulunan kızıl ötesi ışınlarının ve vakum teknolojinin yardımıyla yaklaşık olarak 5000 kaloriye kadar kilo vermek mümkündür. Cihaz sayesinde hem vücut şeklini korur hem de zayıflamaya yardımcı olur. Cihaz ile enerji üretimini arttırmanın yanında kilo kaybının oluşmasını da sağlayarak, kişilere daha sağlıklı ve fit görünüş elde etmesini sağlıyor. Sağlıklı, güvenli ve eğlenceli şekilde kullanarak kilo vermeye yardımcı oluyor. Bodyshape kilo verirken de kas dengesini sağlar ve bu şekilde kişi istediği vücut şekline sahip olabilecektir.

Bodyshape Cihaz Fiyatları

Bölgesel zayıflama için cihazları almak isteyenler her şeyden önce iyi bir araştırma yapması gerekir. Piyasada bulunan firmaların, üretmiş olduğu markalara göre yeterli bilgiye sahip olması gerekir. Bu sebepten dolayı Bodyshape cihazları hakkında fiyat olarak kesin bir şey söylemek mümkün değildir. Markadan markaya değişim gösterir. Bu yüzden her markanın üretmiş olduğu cihazlar ve kalitesi bakımından farklılık gösterebiliyor. Bunun için en doğru olan cihazlar için iyi bir araştırma yapmak ve cihazların markalarını tespit etme sonucunda güvenirliğini araştırmak daha iyi olacaktır.

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı