Sponsorlu Bağlantılar

Konya Diş Hekimi 7/24 Hizmet Sunuyor

Konya Diş Hekimi 7/24 Hizmet Sunuyor

Diş tedavisi, birçok kişi tarafından ertelenmektedir. Bunun en önemli sebebi ise, insanların büyük bir çoğunlukla diş tedavisinden korkmasıdır. Alanında uzman hekimler, diş korkusu olan kişilere bile rahatlıkla güven telkin edebiliyorlar. 2011 yılında Selçuk Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden mezun olan ve eğitimini Zürih’te tamamlayan Ali Ayrancı, Konya diş hekimi denince hemen akla geliyor. Estetik bir gülüş isteyen birçok kişi Konya implant için kliniğe geliyor. Ancak, klinikte implant dışında başka tedaviler de yapılıyor.

Merkezde Uygulanan Diş Tedavileri

Diş ağrısı sebebiyle diş hekimine gidildiği gibi, estetik gerekçelerle de diş hekiminden hizmet alınabiliyor.

  • Kanal Tedavisi
  • Çene Sorunları
  • Diş Eti Sorunları Tedavisi
  • Sedasyon
  • Diş Protez

Merkezde, tüm bu tedaviler başarıyla uygulanıyor. Kanal tedavisi sayesinde, hasta diş kaybı yaşamadan dişini tedavi ettirebiliyor. Diş eti ve Konya diş teli tedavisi de merkezde yapılıyor. Bunların yanı sıra, gülüş tasarımı için, yine klinikten hizmet almak mümkündür. Klinik, 7/24 uzman kadrosu ve uygun fiyatlarıyla hastalarına güvenilir çözümler sunuyor.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı