Sponsorlu Bağlantılar

Klima Servisi

Klima Servisi

Sıcak yaz günlerinde iç mekanlarda en çok kullandığımız cihaz şüphesiz klimalardır. Ancak tüm elektrikli cihazlar gibi klimaların da arızalandıklarında belirli zamanlarda klima servisi İstanbul tarafından tamir ve bakımlarının yapılması gerekir. Klima tamir servisi işleri ilk bakışta kolay gibi görünse de, bakımı iyi bir lisanslı klima servisi tarafından yapılan klima çok daha uzun süre dayanacak ve verimli çalışacaktır.

Klimalar, çeşitli gazlar yardımıyla havayı ısıtan veya soğutan cihazlardır. Kullandıkları gaz miktarı azaldıkça ısıtma ve soğutma kapasiteleri azalır. Daha çok çalışırlar ve daha az üşürler ve yeterli konforu sağlayamasalar da daha fazla elektrik harcarlar.

Ayrıca klimaların hava filtreleri ortamdaki toz nedeniyle zamanla tıkanır. Tıkalı filtreler klimanın düzgün üflemesini engeller. Bu aynı zamanda uygun ısıtma ve soğutmayı da önler.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı