Sponsorlu Bağlantılar

Kepenk Güvenliğin İlk Adımıdır

Kepenk Güvenliğin İlk Adımıdır

Garaj kapısından işyeri vitrinlerine kadar kepenk, tüm mekânların güvenlik ve gizliliğini koruyor. Bu nedenle kaliteli bir kepenk sistemi mal ve can güvenliğinin vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Kepenk sisteminin sağlamlığının yanında kolay kullanımı ve estetiği de ayrı önem taşıyor. Tüm bu gereklilikleri karşılayan firma, İzmir kepenk firmaları arasında bir numara olmak iddiasıyla çalışıyor.

Neler Üretiliyor?

Firma, teknolojinin son ürünü modern makinelerle; garaj kapı sistemlerinden pencere panjuruna kadar bu kategorideki tüm ürünleri cam, alüminyum veya çelikten manüel veya otomatik işleyecek şekilde üretiyor. İzmir otomatik kepenk sistemleri denilince akla ilk gelen isim olan firma bunların dışında bariyer sistemleri ve fotoselli otomatik kapı konusunda da sektörde ön sıralarda yer alıyor.

Keşiften Bakıma Kadar

Firma, yer keşfinden itibaren uzman personeliyle müşterilerinin yanında yer alıyor. Keşfin ardından ürettiği malzemelerin montaj ve kontrolünü yaparak teslim eden firma, malın arıza ve bakım desteğini de kesintisiz sürdürüyor.

 

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı