Sponsorlu Bağlantılar

Kayıp Kedi İlanı Oluşturma

Kayıp Kedi İlanı Oluşturma

Canınızdan bir parça olan kedilerinizin kaybolması durumunda yaşadığınız korku ve endişeyi bildiğimiz için size yardım etmek ve kedinizin hemen bulunması için kurduğumuz Gören Duyan sitesi ile Türkiye’nin dört bir yanından kayıp ilanı oluşturabilir ve kayıp kedi ilanları kategorisine ulaşabilirsiniz. Böylece hem kendi kedinizin bulunması konusunda yardım isteyebilir hem de direk kayıp kedilerin sahibine kavuşması için yardım da bulunabilirsiniz. Kayıp kediler sahipleri tarafından bulunmayı beklerler bu sebeple aktif olarak kayıp ilanlarının kontrol edilmesi durumunda birçok evcil hayvan sahiplerine kavuşmaktadır.

Kayıp Kedilerin Bulunmasına Yardım Edin

Gören Duyan sitesi üzerinden Kayıp kedi ilanı verebileceğiniz gibi kayı kedi, köpek ve kuş gibi birçok kaybolmuş evcil hayvanın bulunmasına da yardım edebilirsiniz. Sitede yer alan Kayıp kediler içerisinde size yakın bölgelerde kaybolmuş dostlarımızın fotoğrafları sayesinde onları görmeniz durumunda tanıyabilir ve site üzerinden hayvanı bulduğunuza dair bilgi verebilirsiniz. Gören Duyan vasıtası ile bilinçli ve yardımsever vatandaşlar sayesinde birçok kaybolmuş can sahipleri ile buluşturuldu.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı