Sponsorlu Bağlantılar

Kartvizit Tabela

Kartvizit Tabela

Benimsenmiş olan yenilikçi anlayışla hazırlanan kartvizit tabela tasarımları marka çalışmaları sırasında sizlere en büyük yardımı sunuyor.

Tabela Ve Baskı Çalışmaları

Reklam çalışmalarında çok büyük bir öneme sahip olan tabela ve dijital baskı sistemleri geliştirilmiş teknikler ile daha verimli bir hal almıştır. Her markanın ihtiyacına uygun gerçekleştirilen bu çalışmalarda müşteri memnuniyeti öncelikli sırada yer almaktadır.

Her ihtiyaca uygun olarak tasarımı yapılan kartvizit tabela tasarımlarında ileri teknikler kullanılmakta ve ortaya başarılı çalışmalar çıkarılmaktadır.

Reklam çalışmalarında sıkça tercih edilmekte olan folyo baskı çalışmalarında da birinci sınıf kalitede malzemeler tercih edilmektedir. Kurumsal kimliğinize uygun olarak gerçekleştirilen folyo baskı çalışmaları ile hedef kitlenize daha kolay erişme imkanı elde edebilmektesiniz.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı