Sponsorlu Bağlantılar

Kaliteli Valiz Seçenekleri KraftX’te

Kaliteli Valiz Seçenekleri KraftX’te

Seyahatlerinizi daha konforlu hale getirecek bavul ve valizler KraftX kalitesiyle edinilebilir. Firmanın ürünlerinin her biri ergonomik şekilde tasarlanmıştır. Küçük, orta, büyük ve kabin boylarda hazırlanan modeller şıklıkları ile de dikkat çeker.

Ürünler silikon malzemeden üretildikleri için hafiftir. Bu yönüyle hem taşınma kolaylığı sağlanır hem de uçak yolculuklarında kota sorunu yaşanmaz. Valiz çeşitlerinin hepsi dört tekerleklidir. Tekerlekler 360 derece dönmeye imkan verir ve pratik şekilde taşınabilir.

Diğer KraftX Ürünleri

KraftX mağazalarında ve web sitesinde beğeniye sunulan ürünler arasında araçlarda kullanılacak portbagaj, tavan sepeti, bisiklet taşıyıcısı ve taşıyıcı bar gibi ürünler de mevcuttur. Her biri fiyat kalite performansıyla dikkat çeken ürünler uzun yıllar kullanılabilecek niteliktedir.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı