Sponsorlu Bağlantılar

Kağıthane Veteriner

Kağıthane Veteriner

Yaşadığımız dünyanın bir üyesi olan hayvanların sağlıklı yaşamaları için veteriner klinikleri hizmet sunuyor. Firma Kâğıthane veteriner klinikleri arasında geniş personel kadrosuyla hizmetine devam ediyor. Kurulduğu günden beri verdiği hizmet kalitesiyle müşteri memnuniyetini kazanan firma 6 veteriner hekim ile hizmetini sürdürüyor.

Verilen Hizmetler 

Klinikte kedi ve köpeklere aşılama, tedavi, kısırlaştırma işlemleri uygulanıyor. Bunların yanında hayvanlar için doğum, dahiliye, cerrahi, diş hastalıkları alanlarında muayene ve tedavi işlemleri uygulanıyor. Klinikte bilgisayarlı röntgen ve laboratuvar hizmetleri de günümüz teknolojisine uygun ekipmanlarla yapılıyor. Bu hizmetleri 7/24 açık veteriner olarak nöbetçi veterinerlik yöntemiyle sürdürüyor. Klinikte kedi, köpek, egzotik hayvanlar ve kuş türleri için işlemler yapılıyor.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı