Sponsorlu Bağlantılar

Kadına Dair Her Şey

Kadına Dair Her Şey

Kadınlarla ilgili konuların yoğun olduğu bayan24.web.tr adresinde kullanıcılar kendilerini rahat hisseder ve kimseye açamadıkları sırlarını bile paylaşabilir. Bazı sırlar vardır ki saklandıkça insanın içinde büyür ve dert haline gelir. İnsanın sırtında büyük bir yük haline gelebilen bu sırlar ancak anlatıldıkça, paylaşıldıkça hafifler.

Gizlilik ve Güvenlik

Bayan24.web.tr adresi tam da bu hafiflemeyi sağlayacak bir ortamdır. İtiraflar, gizli kalmış duygular, aşk hikayeleri burada rahatça paylaşılır. İsim paylaşmak şart olmadığı için anonim isimlerle paylaşım yapmak da mümkündür. Böylece güvenli bir ortam sağlanır. Yazılan paylaşımlara gelen yorumlar da çoğunlukla tedavi edici nitelikte, kabullenici ve destekleyici paylaşımlar içerir.

Herkesin Faydalanabileceği İçerikler

İçerikler kadınlara yönelik olsa da erkeklerin de siteyi takip etmesi ve paylaşımlardan faydalanması mümkündür.

Güzellik, moda, cilt bakımı, hamilelik, annelik, yemek tarifi, şifalı bilgiler gibi konularda da önemli paylaşımlar yapılır.

Arkadaşlık İlanları

Kendini yalnız hisseden kişilerin arkadaşlık ilanı verebileceği ya da verilen ilanlara cevap verebileceği bir platform da site içinde oluşturulmuştur.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı