Sponsorlu Bağlantılar

İzmir Lazer Epilasyon Avantajları

İzmir Lazer Epilasyon Avantajları

İzmir lazer epilasyon kılları yok etmede en etkili çözüm olarak tercih edilmektedir. Zaman ve paradan tasarruf edilen uygulama sayesinde kıl kökleri bir daha çıkmamakla birlikte konforlu bir kullanım sağlanmaktadır. Yan etkisi olmayan lazer epilasyon uygulamaları oldukça acısız ve ağrısız bir tedavi seçeneği olarak karşımıza çıkmaktadır. Lazer epilasyon sayesinde kişi acısız bir şekilde estetik problem haline gelen kıl ve tüy sorunlarından kurtulur.

İzmir İple Yüz Germe

İple yüz germe işlemleri genellikle sarkma problemlerinde kullanılan lokal anesteziyle yapılan işlemlerdir. İzmir iple yüz germe işlemleri cilt altına enjekte edilen ipler sayesinde dokuların onarılmasını sağlar. Uygulama 45 dakika gibi bir sürede yapılır ve kişi günlük hayatına aynı gün başlayabilir. İple yüz germe işlemlerinde cilt altına ipler çapraz bir şekilde yerleştirilir ve ağ görünümü elde edilir. Kalıcı olmayan estetik uygulama 6 ay sonra iplerin kendiliğinden erimesiyle yok olur. Fakat etkileri ve onarımları 2 yıl kadar süreyle devam etmektedir. Doğumdan sonra oluşan kalça ve göbek bölgesinde, yüz ve boyun bölgesinde oluşan kırışıklık ve sarkmaları engellemek için İzmir iple yüz germe yapılırken aynı zamanda esnekliğini kaybetmiş olan cildin onarımı içinde ideal bir estetik yöntemdir.

İzmir Burun Dolgusu Nasıl Yapılır?

Ameliyatsız bir şekilde burun yapısındaki şekil bozukluklarını gidermek için yapılan uygulamalara İzmir burun dolgusu denmektedir. Şekil bozukluklarını düzeltmek için yapılan uygulama için uygun burun yapısına sahip olmak yeterlidir. Kadın ya da erkek fark etmeden ameliyatsız gerçekleştiği için herkese güvenle yapılan bir estetik işlemdir. Kalıcılığı yoktur ve birkaç ay içerisinde yok olarak burun eski görünümünü tekrar geri kazanır. Avantajları olduğu kadar dezavantajlara da sahiptir. Olumsuzlukların başında kalıcı olmaması gelmektedir. Diğer dezavantajı ise sadece şekil düzeltme işlemi olmasıdır. Diğer işlemlerin yapılması durumunda mutlaka cerrahi işlem gereklidir. İzmir burun dolgusu işlemlerinden sonra kişinin hayatına aynı şekilde devam etmesi en büyük avantajlarındandır.

İzmir Dudak Dolgusu Fiyatları

Dudak dolguları ameliyat gereği olmadan dudaklara yapılan hacim kazandırma işlemleridir. İzmir dudak dolgusu fiyatları da kullanılan dolgu malzemesine göre değişiklik göstermektedir. Dudak dolgusu için en önemli detay dolgu malzemelerinin kaliteli olmasıdır. Dolgu malzemelerinin kalitesi dudak dolgusunun kalıcılığını arttırmaktadır. Kalıcı olmayan bir işlem olmasına rağmen kullanılan dolgu malzemesi sayesinde kalıcılık süresi uzayacaktır. Dolgu malzemelerinin kalıcılığı en fazla bir sene sürmekte ve zaman içerisinde vücut tarafından emilerek yok olmaktadır. Dudak dolgusu işlemleri kısa süreli işlemler olup kişinin klinikte yatmasına gerek kalmayan uygulamalardır. Aynı gün hayat rutinine geri dönüldüğü ve istenilen görünüme kavuşma imkanı sunduğu için özellikle bayanlar tarafından tercih edilen estetik işlemler arasındadır. İzmir dudak dolgusu fiyatları sabit değildir ve merkezler arasında değişiklik gösteren bir fiyat sistemine sahiptir. Yeter ki kaliteli malzemeler kullanılsın ve mutlaka klinik ortamında gerçekleştirilsin.

İzmir Lazer Epilasyon Avantajları

Lazer epilasyon uygulamaları oldukça pratik ve kısa süreler sayesinde zamandan da tasarruf edilen yöntemlerdir. Lazer epilasyon seanslarında 2-3 saatlik bir sürede tüm kıl ve tüyler vücuttan temizlenmektedir. Minimum şekilde ağrısı olan ve acısız bir uygulamadır. Yan etkileri olmamakla birlikte cilt enfeksiyonu gibi durumlar söz konusu olmaz. Lazer epilasyon sadece kıl köklerini yok etmede değil aynı zamanda batık kılların tedavisinde de kullanılan bir yöntemdir. Lazer ışınları kıllarda etkili iken diğer yandan da tıp alanında kılcal damar tedavilerinde de başarılı sonuçlar veren tedavi yöntemlerinde kullanılmaktadır.

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı