Sponsorlu Bağlantılar

İzmir Kaliteli Botoks Nedir?

İzmir Botoks Nedir?

Kırışıklık ve çizgilerde tercih edilen İzmir botoks işlemi acı hissi olmadan uygulanan bir işlemdir. Enjekte yapılan bölgede hafif yanmalar meydana gelebilir. Genellikle yüz çizgilerinin ve kırışıklıklarının geçici olarak yok edilmesinde yapılan bir işlemdir. Aynı zamanda aşırı terleme sorununu da ortadan kaldıran bir yöntemdir. Parlak ve sağlıklı ciltlere sahip olmak isteyen tüm bireylerin en sık tercih ettiği yöntemler arasındadır. Sorunsuz ve geniş kapsamlı olan botoks yöntemini sizler de gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

İzmir Botoks Uygulaması

Günümüzde oldukça yoğun ilgi gören İzmir botoks uygulaması kadınların daha sık tercih ettiği işlemler arasında yer alıyor. Dermokozmetik işlemler arasında yer alan botoks uygulaması pek çok kadının hayalinde cilt görünümüne sahip olmasını sağlıyor. Yalnızca botoks maddesinin enjekte edildiği kısımlara etki eden bir uygulamadır. Etki süreci yaklaşık olarak 6 ay sürer. Etkileri yok olmaya başladıktan sonra yeniden botoks işlemi yaptırabilirsiniz. ilk uygulandığı andan itibaren etkisini göstermeye başlar.

İzmir Botoks Fiyatları

Yüz çevresi, göz çevresi, alın, kaş arası, dudak üzeri, burun yan duvarı gibi bölgelerde uygulanabilen İzmir botoks fiyatları oldukça uygundur. Her bireyin rahatlıkla yararlanabilmeleri adına fiyatlar indirimli şekilde sunulur. Botoks işlemi yapılacak olan bölgeye ve sayısına göre fiyatlarda değişiklikler meydana gelebilir. Uygulama yapılacak olan bölge sayısı arttıkça fiyatlar da buna bağlı olarak artacaktır. Genellikle üst yüz uygulaması olarak bilinse de alt yüz bölgesinde de yapılabilir.

Lazer Epilasyon Kimlere Yapılır?

Günümüzde istenmeyen tüylerden kurtulmak İzmir lazer epilasyon sayesinde artık oldukça kolaydır. En etkili ve kalıcı yöntemlerden olan lazer epilasyon yetişkinlerin rahatlıkla yararlanabileceği bir işlemdir. Aynı zamanda 12 yaşını doldurmuş olan tüm bireyler yararlanabilir. İzmir lazer epilasyon hizmeti hem kadınların hem de erkeklerin yararlanabileceği hizmetlerdendir. Vücudun her bölgesine uygulanabildiğinden dolayı oldukça kolaylık sağlar. Temiz bir vücuda uzun süreli olarak sahip olmak için sizler de lazer epilasyon yöntemini tercih edebilirsiniz.

Lazer Epilasyon Fiyatları

Vücudunuzun her bölgesindeki istenmeyen tüylerinizden kurtulmak için tercih edebileceğiniz İzmir lazer epilasyon fiyatları her bütçeye uygun olarak sunulan hizmetlerdendir. Uygulanacak olan bölgeye ve seans sayısına göre fiyatlarda değişiklikler meydana gelebilir. Tüylerinizin geç bitmesine bağlı olarak seans sayıları artar ve fiyatlarda da artış meydana gelir. Kampanyalı paketler halinde sunulan lazer epilasyon sayesinde bütçenizi de koruyabilirsiniz. Uygun fiyat karşılığında tüm tüylerinizden en sağlıklı ve acısız bir şekilde kurtulabilirsiniz.

Altın İğne Nasıl Uygulanır?

Günümüzde oldukça popüler olmaya başlayan altın iğne uygulamasını İzmir altın iğne hizmeti veren merkezlere yaptırabilirsiniz. İşlem esnasında kişi herhangi bir iğne acısı çekmez. Uygulama yapılacak olan cihazın uçlarına altın iğneler takılarak sorunlu olan cildin üzeri taranarak işlem devam eder. İnce çizgiler ve kırışıklıklar için daha fazla tercih edilen bir uygulamadır. Radyofrekanslar sayesinde cildin en alt tabakasına kadar özel hazırlanan solüsyon ve serumların verilme işlemi yapılır. İzmir altın iğne sayesinde kısa sürede en iyi cilde sahip olabilirsiniz.

Altın İğne Etkisi Ne Kadar Sürer?

Son zamanlarda daha sık tercih edilen altın iğne işlemi etkisi ilk haftalardan itibaren etkisini göstermeye başlayan bir işlemdir. İşlemin etkisi kişiden kişiye göre değişkenlik gösterir. Yüz hatlarına göre altın iğne işlemin tutma süresi değişir. İşlemden 5-6 ay içinde etkisi daha iyi görülür. Sizler de daha genç ve sıkı bir cilt sahibi olmak için İzmir altın iğne uygulaması yapan merkezlerden gönül rahatlığıyla hizmet alabilirsiniz.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı