Sponsorlu Bağlantılar

İzmir İple Yüz Germe

İzmir İple Yüz Germe

İzmir İple Yüz Germe yüzde yaşa bağlı olarak oluşan sarkma tedavisi bugün günümüzde ameliyatsız olarak yapılmaktadır.  Bunlardan bir tanesi ip ile yüz germe işlemidir. Yüze uygulanan diğer ameliyatsız tedavi ise İzmir burun dolgusu kısa sürede gerçekleşen asimetrik olan burunlara kısa sürede estetik kazandırılma işlemidir.

Yaşa bağlı olarak yüzdeki elastikiyet zamanla kaybolur dolayısı ile yağ dokusu da azalır. Bu durum dudaklarda da yaşlılık belirtileri oluşturur. İzmir dudak dolgusu Hiyalüronik asit enjekte etmek suretiyle dudaklara dolgun bir görüntü kazandırırken aynı zamanda yaşa bağlı olarak gelişen olumsuz etkileri de ortadan kaldırır. İple yüz germe işlemi yüzde genellikle ters üçgen görünümünü dolgu malzemeleri kullanılarak tekrar kazandırılır.  Bir diğer estetik ancak kalıcı tedavi ise İzmir lazer epilasyon uygulamasıdır.

İzmir burun dolgusu Nasıl Yapılır?

İzmir burun dolgusu işlemi yapıldığı andan itibaren etkisini gösteren uygulamalardan biridir.  Ameliyattan korkan veya rinoplasti operasyonu olmak isteyen hastalara operasyon öncesi yapılan burun dolgusu tedavisiyle olası burun modelinin oluşturulması açısından da önem taşımaktadır. Yaklaşık olarak bir buçuk yıl gibi bir süre kullanılmaktadır.

Etkisi geçtikten sonra tekrar aynı işlem yapıldığında hasta belli ölçüde daha fazla kullanma olanağına da sahip olur. Burun dolgusu tedavisi tamamen dikişsiz ve hiçbir iz kalmadan yapılan bir uygulamadır.  Ayrıca bunun için herhangi bir yaş sınırı yoktur.  Ancak genç insanlarda daha iyi sonuçlar vermektedir.  Dolayısıyla çok ilerlemiş yaştakilerden ziyade daha orta yaşta kişilere yapılması çok daha tercih edilmektedir.

İzmir Dudak Dolgusu Fiyatları

İzmir Dudak Dolgusu estetik işlemler arasında yine son yıllarda özellikle çok fazla tercih edilen estetik uygulamalardan biridir.  Dış görünüme önem vermek estetik bir yüze sahip olmak gerek kadınlarda gerekse erkeklerde tercih edilen özelliklerden biridir.  Yüzde oluşan deformasyonları hem görsel olarak hem de insanın psikolojik olarak kaybettiği özgüvenini tekrar geri kazandırmak açısından önemlidir.  İzmir Dudak Dolgusu yüze uygulanan estetik uygulamalardan biridir.

Yaşa bağlı olarak dudakta birtakım sarkmalar oluşur.  Ayrıca genetik yatkınlığı bağlı olarak ince dudaklı olan kadınların dudak dolgusu yaptırarak çok daha estetik bir dudaklara kavuştuğu bilinmektedir.  İstediği dudak yapısına kavuşmak çok kısa sürede gerçekleşmektedir.  Dudak dolgusu yaptırmak isteyen kişiler beklentileri doğrultusunda bu uygulamayı tercih ederler.

Dudak dolgusunda kullanılan dolgu maddesi hiyalüronik asittir.  Hiyalüronik asit insan vücudunda var olan ve doku ile uyumlu maddelerden biridir.  Doktorla ortak karar verilen dudak modeli üzerinde çalışılarak hem hastanın beklentilerini karşılayacak ölçüde hem de doğal bir görsel estetiğin gerçekleşmesi sağlanmış olmaktadır.

Sağlık açısından son derece başarılı uygulamalardan biridir.  İzmir dudak dolgusu fiyatları hastanın beklentisine hekimin önerisine ve kullanılacak malzemeye göre değişiklik gösterir.  Ayrıca estetik uygulamalarda hekimin deneyimi ve tecrübesi her zaman çok daha ön plandadır.  Dolayısıyla bu noktada fiyatlar farklılık göstermektedir.

İzmir Lazer Epilasyon Avantajları

İzmir Lazer Epilasyon istenmeyen kıllardan kalıcı olarak kurtulmanın ve günümüzde bu konuda en gelişmiş teknolojik cihazlar kullanılarak yapılan uygulamalardan biridir.  Ameliyatsız yüz estetiği uygulamalarından İzmir Dudak Dolgusu lazer epilasyon tedavisi gibi kalıcı değil ancak son derece sağlıklı ve estetik bir tedavidir.

İzmir İple Yüz Germe yüzde zamanla oluşan ve yerçekimi etkisiyle sarkan cildi hem iple gererek hem de ciltte kolajen üretimini sağlayarak yapılan bir tedavidir.  Yüz estetiğinde uygulanan estetik tedaviler örneğin İzmir burun dolgusu çok sık tercih edilen, acısız ağrısız ve kısa sürede gerçekleşmesi tercih edilme sebeplerinden biridir.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı