Sponsorlu Bağlantılar

İzmir Dedektiflik Bürosu

İzmir Dedektiflik Bürosu

Hizmet vermeye başladıkları ilk günden bu yana büyük bir titizlik ile çalışmalarını sürdüren İzmir dedektiflik, alanında imza attıkları başarılar ile adından söz ettirmektedir. Yüksek gizlilik hassasiyeti, profesyonel çalışma prensipleri, meslek etiği ve yasalar çerçevesinde sürdürmüş oldukları çalışmalar ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Alanında göstermiş olduğu başarı belgeleri ile markalaşma yolunda ilerleyen özel İzmir Dedektiflik bürosu, aynı zamanda kurumsal bir kimliğe de sahiptir. Hizmet kalitesinden ödün vermeden İzmir ve çevresinde sağlamış oldukları güveni sarsmadan meslek hayatlarına devam eden uzman kadrosu, hukuksal, kurumsal ve bireysel alanlarda çalışmalar gerçekleştirmektedir.

İzmir Özel Dedektif

Her zaman hakkın ve adaletin yanında olan bir tutum sergileyen İzmir dedektiflik bürosu, sürdürmüş olduğu titiz ve dürüstlüğe dayalı özel çalışmalar sonucunda birçok sır perdesini aralamaktadır.

Korkusuz bir şekilde güçsüzün ve mağdur olanların yanında yer alan uzman kadro, çalışmaları sonucunda topluma zararlı zihniyetin yol açtıkları mağduriyetlerin giderilmesine yardımcı olmaktadır.

Özel Dedektif

Dedektif ihtiyacı duyan kişiler İzmir ve çevresinde alanında uzman kadroya sahip özel dedektiflik bürosuna her an iletişim numaraları ile ulaşabilmektedir.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı