Gündem

İstanbul Boşanma Avukatı

İstanbul Boşanma Avukatı

İnsanlar, iş veya özel yaşamlarında birbirinden farklı pek çok sorun yaşıyorlar. Bu sorunların en son çözüm yeri ise hukuktur. Avukat Penbe Üner Keskin, hukuki sorun yaşayan birçok kişiye çözüm sunuyor. İstanbul’da güvenilir bir boşanma avukatı arayanların tercihi oluyor. Ancak, hizmeti bununla sınırlı değil. Keskin, farklı hukuki sorunlarda müvekkili lehine en iyi sonucu almayı başarıyor.

Uzman Boşanma Avukatı

Evliliğe, ömür boyu sürmesi amacıyla başlanır ama zaman içinde evlilik birliği temelinden sarsılabilir. Bu durumda, boşanmak gereklidir. Anlaşmalı boşanma, tercih edilendir. Ancak, çoğu kez boşanmalar, çekişmeli oluyor. Avukat, bu süreçten her iki tarafın da zarar görmemesi adına sürecin bir an önce sonlanmasını sağlamaya çalışıyor.

Evlilik Sözleşmesi Desteği

Evliliklerin sonunda yaşanan tatsız durumların önüne geçebilmenin yolu, başlangıçta evlilik sözleşmesi yapmaktır. Avukat, titizlikle hazırladığı evlilik sözleşmesi sayesinde evlilik birliği sona erdiğinde her iki tarafın da maddi bakımdan mağdur olmasının önüne geçiyor. Evliliğini sağlam temeller üzerine inşa etmek isteyenler, avukattan bu hizmeti alıyorlar.

Hukuk Bürosunun Faaliyet Alanları

Arabulucu Avukat, bürosunda birçok hukuki sorunu olan kişiye yol gösteriyor. Patron – işveren arasındaki sorunları çözüyor. Hasta – hekim arasındaki sorunları çözüyor. Ayrıca, idare hukuku, icra hukuku, ceza hukuku, ticaret hukuku, sigorta hukuku ve sözleşme hukuku için bürodan destek alınabiliyor. Hukuk Bürosu yenilikçi tavrıyla, her soruna en kısa sürede çözüm oluşturabiliyor.

Mal Rejimi Davası

İstanbul’un en merkezi semtlerinden biri olan Şişli’deki hukuk bürosu, rahat ulaşımı ve uzmanlığı sayesinde, birçok kişinin başvuru adresi olmayı başarıyor. Başka hukuki konuların yanı sıra mal rejimi davaları için bürodan destek alınabiliyor. İstanbul’da iyi bir avukatla çalışmak isteyenler, iletişime geçebilir ya da Şişli’deki büroya giderek yüz yüze görüşebilirler.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu