Sponsorlu Bağlantılar

Isparta Araç Kiralama

Isparta Araç Kiralama

Isparta’nın en iyi ayrıca rakip tanımayan özelliği ile kalitenin adresi olarak bilinen, Isparta Rent A Car size mükemmel ve uygun fiyatlarda hizmet sunmak için çalışmaktadır. Hilal Rent A Car yol arkadaşınız ve güvenilir adres olmaya devam ediyor.

Hilal Rent A Car Hakkında

Isparta araç kiralama ve satış sektöründe önemli bir yükseliş ve yer edinmiş önemli bir firmadır. Bu sektöre 2016 senesinde adım atmış olan Hilal Isparta Rent A Car, kuruluşundan ve işleyişinden bu yana kaliteli hizmet, konfor ve güvenirlik ile her zaman zirvede kalmayı başarmış ve adı duyulmuş önde gelen firmalardan biri olmayı da başarmıştır. Ayrıca bu sektördeki 4 yıllık tecrübesi ile de hizmet vermek ayrı bir onur kaynağı olmuştur.

Isparta araç kiralama denilince ilk akla gelen Hilal Rent A Car eksiksiz hizmet, araç bakımı ve muayenesi, uygun fiyat ve çeşitli araç modelleri ile her daim hizmetinize hazırdır. Araçlar kaskoludur ve günlük kiralamalarda 300 kilometrelik bir sınır ile organize edilmiştir. Ayrıca 7/24 hizmeti ile de müşterilere bir telefon kadar uzaktır.

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı