Sponsorlu Bağlantılar

İnternetten Para Kazanmak

İnternetten Para Kazanmak

İnternet para kazanmak amacıyla birçok site, oyun ve uygulama bulunuyor. Yazarak, oyun oynayarak, anket sitelerinde anket doldurarak, sitelerde verilen görevleri yerine getirerek vb gibi birçok ek gelir sağlayıp para kazanabileceğimiz siteler mevcut.

Son Zamanlarda Görev Yap Para Kazan Sitelerinin Artması

Son zamanlarda görev yap para kazan sistemindeki siteler hem uygulama sahiplerini, youtube kanal açanları kullanıcılarla buluşturmak için kurulmuş sistemlerdir. Kanalı olan bir kişi izlenme ve abone sayısını arttırmak için veya bir uygulama sahibi uygulamasının indirme sayısının artıp, kullanıcılarının artmasını sağlamak için ve bu program hakkında yorumda bulunmanızı isterler ve bu sitelere görev verir. Yeri gelir Instagram sayfasının takipçi sayısını arttırmak için bu sitelerle anlaşır, hem siz görev yaparak cüzi bir tutar kazanırsınız hem de karşı taraf istediği doğal abone ve izlenme oranını arttırmış olur.

Bu Görevlerden Kazanılan Ücret Ne Kadar Olur?

Sizlere sunulan bu görevler arasından size en çok uyan ne ise onu yapıp ücret kazanırsınız. Bu tür görevleri yaptığınızda, görevi yaptıracak kişi siteyle anlaştığı için yapılan görevlerin ücretleri değişmektedir. Siz görevleri yaptıkça sizden kanıt istenir yapıp yapmadığınıza dair. Yaptığınızı kanıtladığınızda, o yaptığınız görevin ücreti sizin bakiye bölümünüze yansır.

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı