Sponsorlu Bağlantılar

İnsanlar Neden Lazer Epilasyona İhtiyaç Duyar?

İnsanlar Neden Lazer Epilasyona İhtiyaç Duyar?

Sarıyer lazer epilasyon uygulaması kişilerin tüylerinden kurtulması için en etkili yöntemlerden birisidir. Bu tedavi işlemi farklı yöntemler ile yapılan ve kalıcılık sağlayan bir işlemdir. Bu tedavi son yıllarda oldukça fazla tercih edilen bir işlem olup tüylerin kalıcı olarak kişiden gitmesine yardımcı olur.

İstenmeyen tüyler kişileri giyim konusunda estetik görünüş açısından son derece rahatsız eder. Bu sebepten dolayı kişiler Sarıyer lazer epilasyon işlemi görür. Lazer epilasyon tedavisi kişinin cilt yapısına ve kıl rengine göre farklı cihazlar ve yöntemler ile yapılan bir işlemdir. Bu sebepten dolayı kişiler lazer epilasyonu olurken deneyimli kişiler ile ve son derece güvenilir doğru makinalar ile bu tedavi olunmalıdır. Aksi taktirde istenmeyen sonuçlar ile karşı karşıya gelebilirler.

Lazer Epilasyon Nedir?

Lazer epilasyon işlemi kalıcı ve etkili çözümler sunduğu için oldukça tercih edilen bir tedavidir. Lazer epilasyon işlemi kadın ve erkeklere birden uygulanabilen bir işlemdir. Ağrısız ve acısız olan bu işlemde genellikle doğru cihazlar ve doğru hekim tercih edildiği süreçte herhangi bir sorun yaşanmaz.

Şişli lazer epilasyon işleminde asıl amaç kişideki tüyleri yok etmek olmayıp kıl köklerine müdahale ederek tamamen yok olmasına neden olur. Bu tedavi işleminde kişinin tem rengi ve kıl yapısına göre nasıl bir cihaz uygulanacağı belirlenir ve işleme başlanır.

Lazer Epilasyon Kimlere Uygulanır?

Kişilere uygulanan Sarıyer lazer epilasyon işlemi tüy ve kıl problemi olan hemen hemen herkese yapılabilmektedir. Bu tedavi işlemi bebek ve çocuklarda tercih edilmezken bununla birlikte kadınlarda kadınlar da adet düzenine göre yapılabilmektedir. İki yıl düzenli olarak adet görme şartı ile birlikte bu işlem yapılabilmektedir.

Adet görme yaşı ve süresi herkeste farklı olmak üzere genellikle on altı ve on yedi yaşında yapılabilmektedir. Bununla birlikte tedaviye engel herhangi bir olumsuzluk var ise bu işlem yapılmaz. Bununla birlikte kişiler bu tedavi öncesi kullanılan bir ilaç var ise mutlaka bilgi verilmesi gerekmektedir.

Lazer Epilasyon Yöntemleri Nelerdir

Kişilerde kıl köklerini tamamen yok etmek adına yapılan levent lazer epilasyon işleminin farklı şekillerde yöntemleri bulunmaktadır. Bu yöntemlerden biri olan Diode lazer epilasyon işlemi koyu tenli kişilerde yapılabilen bir işlemdir. Alexandra lazer epilasyon ise genellikle açık tenli kadınlarda yapılabilen bir işlemdir. Son işlem olan ND yağ lazer epilasyon işlemi ise genellikle çok koyu tenli kişilerde yapılabilen bir işlemdir.

Lazer Epilasyon Acı Verir mi

Kişilere uygulanan şişli lazer epilasyon yöntemleri kişilerde bulunan istenmeyen tüyleri almak için yapılır. Bununla birlikte kişilerin merak ettiği bir konu ise Levent lazer epilasyon işleminin acı verip vermediğidir. Lazer epilasyon işlemi kişiye acı yaşatmayıp bununla birlikte kişinin kıl köklerinin tamamen yok olmasına neden olur.

Lazer Epilasyon Fiyatları 2021

Kişilere uygulanan Şişli lazer epilasyon uygulamasında kişilerin merak ettiği bir konu ise fiyattır. Kişiler lazer epilasyon işleminden önce mutlaka detaylı ve kapsamlı bir araştırma yapmaları gerekmektedir. Öncelikle iyi bir doktor adayı bulunması gerekmektedir. Deneyimli ve tecrübeli doktor adayı kişinin sağlığı için son derece önem taşır.

Aksi taktirde kişinin sağlığı olumsuz etkilenir ve tedaviden istenilen başarı elde edilemez. Kişiler uygun doktor adayı bulduktan sonra en uygun fiyat veren kişi tercih edilmelidir. Bununla birlikte Şişli lazer epilasyon sayesinde hem uygun fiyat hem de kaliteli hizmet almış olursunuz. Fiyatı etkileyen bir diğer faktör ise kişinin tedavi olduğu klinik ve tedavi yöntemi seans sayısıdır.

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı