Sponsorlu Bağlantılar

İbrahimzorlu

ibrahimzorlu.com

İstanbul ve çevresinde yaşayanlar için ev, iş yeri ve villa tadilatlarını üst kalitede malzeme ve işçilikle yaptırmak mümkündür. İç mimar İbrahim Zorlu he işe özel yaptığı tasarımlarla birbirinden şık tadilat ve dekorasyon işlerine imza atıyor. İstek ve ihtiyaca göre tüm evi kapsayan anahtar teslimi tadilat tipi işler ya da belirli bir bölümün tamir ve tadilat işleri için kendisiyle çalışmak mümkündür.

Modern ve Özgün Projeler

İbrahim Zorlu hem kullanışlı hem de şık tasarımlarını istediğiniz mekanlar için uygulayabilir. İşyeri tadilatı projeleri yapılan işin ve iş yerinin ihtiyaçlarına uygun şekilde gerçekleştirilir. Villa tadilatı ve 3+1 ya da daha büyük ev tadilatı gibi büyük çaplı işlerde indirim uygulanır. Mutfak tadilatı, oturma odası tadilatı gibi kısmi tadilat işleri de üst kalitede sağlanır.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı