Sponsorlu Bağlantılar

Huzurun Yeni Adresi

Huzurun Yeni Adresi

Hayat boyunca yaşanan koşturmalar sonucunda belli yaş grubuna ulaşan veya hastalığı sebebi ile gözetim altında bulunması gereken büyüklerimizin rahatı için oluşturulan mükemmel merkezdir. Amacı bakıma ihtiyaç duyan büyüklerimizin bakımı sağlanır iken arkadaş grubu ile hayatın tam içinde olmasını sağlanmasıdır. Merkez huzurevleri Ankara ile hizmet vermektedir. Düşünülen tüm huzurevi merkezlerini unutun çünkü yepyeni ve birbirinden şahane özellikleri ile bakımevi özelliği ek olarak çok özel merkezdir.

Yaşlı Bakımı ve Huzurevi

Huzurevlerinin standart kalıplarından çok daha farklı konsepte ve içeriğe bağlıdır. Sıcak ev ortamının yanı sıra içeriğindeki imkanları ile güven içinde olunmaktadır. Geniş odalar, hobi bahçeleri, özel menüler ve uzman ekipleri ile huzurevi ve bakımevi için en güvenilir merkezdir.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı