Sponsorlu Bağlantılar

Hızlı Okuma

Hızlı Okuma

Kurum 2005 yılında kurulmuştur ve Kıvılcım Akademi ile yolculuğuna başlamıştır. Dört eğitmen arkadaşlarla beraber eğitim koçluğu, yaşam koçluğu, öğrenci koçluğu, hipnoz ve NLP gibi hizmetler yüz yüze bir şekilde verilmektedir. Bu verilen eğitimleri daha verimli hale getirmek için ise arayışalar yapmışlardır ve denemelerde bulunmuşlardır.

2011 yılında ise İnternetle beraber online şekilde eğitim vermeye başlamışlardır. Yani kurum online ve yüz yüze olarak eğitim vererek verimliliği artırmak için uğraşmaktadır. Eğitmen sayısı ise 50’den fazladır ve her biri alanında deneyimli eğitmenlerdir.

Temel İşlevleri Nelerdir?

Eğitmenlerle ve katılımcılarla beraber arada bir köprü oluşturmak temel işlevleri arasındadır. Bunları yaparken de eğitimlerin daha iyi verilebilmesi için gerekli olanakları sağlamaktadırlar. Ayrıca kişilerin yüksek bir derecede fayda almaları için de ellerinden geleni yapmaktadırlar. Verimliliğin daha yüksek olması içinse butik olan sınıflarda etkileşimi yüksek ve uygulamalı eğitimler vermektedirler.

Verilen Eğitimler Nelerdir?

Verilen eğitimler; Yeni Başlayanlar İçin İş Zekası ve Yeri Görselleştirme, Herkes İçin Tasarımlı Düşünme ve İnovasyon, E-Ticaret ve Online Pazarlama, Müşteri Hizmetleri, Hızlı Okuma, Marka Yönetimi ve Habercilik İçin Transmedya Hikaye Anlatıcılığı, Nefes Koçluğu ve bunun gibi birçok eğitimler verilmektedir.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı