Sponsorlu Bağlantılar

Hazır Ofis

Hazır Ofis

Sanal Ofisim Ankara’dan aynı gün içerisinde kiralayabileceğiniz sanal ofis ile birçok avantaja sahip olacaksınız. Bu avantajlar, yeni bir işe başlama sürecinde maddi ve manevi yüklerinizi azaltmanıza yardımcı olur.
Türkiye’de hazır ofis Ankara ve sanal ofis kiralamak tamamen yasaldır. Sanal ofis kiralamasını da yasal mevzuata uygun olarak hazırlıyoruz. Sanal ofis hizmeti sayesinde şirket kuruluşu için gerekli olan evraklar ile yasal düzenlemelere uygun kira sözleşmesinin hazırlanması arasında önemli bir adımı kolaylıkla tamamlamanıza olanak sağlar.

Özellikle İstanbul’un merkez ilçelerinde bulunan iş merkezlerinde yüksek bedellerle kiralayabileceğiniz ofisler; Elektrik, su, mutfak, temizlik, sekreterlik gibi birçok ek masrafla ciddi bir maliyet yükü oluşturur. Öte yandan hazır ofis Ankara fiyatları fiziki ofis fiyatlarına ulaşmakta ve bu da gereksiz bir harcama kalemi oluşmasına neden olmaktadır.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı