Sponsorlu Bağlantılar

Hayallerinizi İnşa Ediyoruz

Hayallerinizi İnşa Ediyoruz

22 Yıldır ilk günkü heyecanla ve aşkla çalışmalarına hız veren Gözeller İnşaat, Konya inşaat ve Konya’da gayrimenkul sektöründe dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor,

Dile kolay tam 22 yıldır, sektörlere farklı bir soluk getiren Gözeller İnşaat, edindiği bilgi, birikim ve elde ettiği tecrübelerle sektöre farklı bir bakış açışı getirmekte.

Hazırladığı bütün projelerde, yeni hazırladığı projelerinde hep daha iyisini hazırlamış, başarı çıtasını bir üst seviyeye çıkarmıştır.

Profesyonel ekibiyle Konya inşaat ve Konya’da gayrimenkul sektöründe ihtiyaç duyan tüm müşterilerine hizmet sunmak amacıyla çalışmalar yürüten Gözeller İnşaat, kaliteli, zamanında iş üretmeyi ve zamanından önce projelerini teslim etmeyi misyon edinmiştir.

İşbirliğini ve takım çalışmasını başarının ayrılmaz bileşenleri olarak gören Gözeller İnşaat, edindiği misyon çerçevesinde, profosyonellerden oluşan kadrosuyla, teknolojik gelişmeleri yakından izlemekte ve müşterilerimize en iyi fiyatlarla hizmet sunmaktan taviz vermemekte. Profesyonel iş yaklaşımı, asla taviz vermediği ilke ve değerler olan insana, topluma ve çevreye saygı, dürüstlük, verimlilik ve müşteri odaklı çalışma bilincine dayanmaktadır. Bu sayede Gözeller İnşaat, Konya’da İnşaat ve Konya’da Gayrimenkul sektöründe geçirdiği 22 yıl boyunca sürekli gelişen ve büyüyen firmalar arasında yer almıştır.

Gözeller İnşaat, Konya’nın Karatay İlçesindeki projelerini kısa sürede şehrin tamamına ve Türkiye genelinde faaliyetlerine devam ettirecek.

Hızlı, güvenli ve bir o kadar da başarılı projelere imza atan Gözeller İnşaat, sektördeki başarısını siz değerli müşterilerinin istek ve arzularını ön planda tutarak, çalışmalarına ara vermeden devam edecek.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı