Sponsorlu Bağlantılar

Havuz Madenciliği Nedir? Nasıl Yapılır?

Havuz Madenciliği Nedir? Nasıl Yapılır?

Stark Chain, geliştirmiş olduğu madencilik sistemi ile piyasada fark yaratıyor ve madencilerin ilgisini üzerine topluyor. Madencilik hakkında bir fikre sahip olmayan kişiler bile Proof of Active algoritması sayesinde madencilik yapma şansı bulabiliyorlar. En başta gelen Stark Chain özellikleri arasında bulunan bu algoritmanın yanı sıra Memo Wallet, tersine yarılanma ve Green Mining gibi özellikler de oldukça ilgi çekici.

Havuz Madenciliği Nasıl Yapılır?

Havuz madenciliği, bilgisayara sahip olmayan kişilerin kullanabileceği bir madencilik türü olmasının yanı sıra sunucu kiralamak istemeyenlerin de faydalanabileceği bir yöntemdir. Bunun yanı sıra madenlerin takibini devamlı yapamayacak olan kişiler de bu madencilik türünden yararlanabilir.

En az 1 Stark ile herkes kendisine bir havuz yaratarak, madencilik yapabilir ve başarısına bağlı olarak ödüller kazanabilir.

Havuz madenciliği, havuz desteği veren firmalardan yapılabilirken Crypto Pro World, bu konuda öne çıkıyor. Blockchain ağı desteğini arkasına alan bir pazaryeri olan Crypto Pro World, Stark madenciliği için en uygun yöntemlerden birisi.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı