Sponsorlu Bağlantılar

Havacılık Haberleri

Havacılık Haberleri

Son derece geniş bir haber arşivine sahip olan sitede, bünyesinde uçak kazaları videolarının yer aldığı bir kısım da bulunuyor. Son derece geniş bir arşiv olmakla beraber pek çoğunu başka yerde bulmanın mümkün olamayacağı kaza videoları hayli dikkat çekiyor.

En az havacılık haberleri kadar ilginç olan bu kategori içerisinde uçak modelleri hakkında pek çok bilgi de yer alıyor. Sitenin bir diğer ayrıcalığı ise sadece havacılık alanında değil, uzay ve bilim alanında da havacılığa ve gökyüzüne ilgi duyanların merakını gidermek.

Son Dakika Havacılık Haberlerini Takip Edin

Havacılık camiasının yeni gelişmelere her an her saniye açık olduğunu bilmeyen kimse yoktur. Bu bazen bir acil iniş olayı bazen ise havacılık otoriteleri tarafından bildirilen yeni bir durumdur.

İşte bunların her birini sıcağı sıcağına takip etmek için en doğru tercih de burasıdır. Havacılık haberleri ister son dakika olsun ister olmasın, doğruluğu teyit edilmeden siteyi ziyaret edenlerin bilgisine sunulmuyor. Ayrıca sitenin editörleri tarafından da defalarca kez kontrol ediliyor.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı