Sponsorlu Bağlantılar

Günümüzde Güvenlik

Günümüzde Güvenlik

Teknolojinin hayatımıza getirdiği kolaylıklar saymakla bitmez. Her işimizi teknoloji sayesinde kolaylıkla halledebilir hale geldik. Durum böyle olunca siber güvenlik önemli bir hale geldi. Latest vulnerabilities, birçok soruna yol açabilir. Savunmasız olduğumuz müddette kişisel bilgilerimiz ele geçirilebilir. Örneğin devlet kurumları gibi önemli kuruluşlarda siber güvenlik önlemleri çok iyi alınmaktadır. Çünkü birçok insanın özel verileri orada bulunmaktadır.

Kendimizi Nasıl Koruyabiliriz?

Teknolojinin hayatımıza girmesi ile güvenliğimiz de tehlikeye girdi. Birçok bilgimiz sosyal medya ya da internet üzerinde mevcut bulunmakta. Durum böyle olunca da siber güvenlik önemli bir hale geldi. latest vulnerabilities birçok soruna yol açabilir. Bundan korunmanın da yolları vardır. Örneğin sayfamızda çıkan reklam gibi linklere hemen girmemeliyiz. Kullandığımız hesapların şifreleri değişik olmalıdır, her yere aynı şifre konmamalıdır. Bu sistem de bizi güvenli hale getiriyor. Siber saldırıya karşı savunmalı hale getiriyor.

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı