Sponsorlu Bağlantılar

Gruplara Katılma Hizmeti

Gruplara Katılma Hizmeti

Web sitesi, sosyal medya üzerinde kurulmuş olan tüm gruplara kişilerin katılabilmesi için hizmetler sunuyor. Web sitesi üzerine kişiler, oluşturmuş oldukları sosyal medya gruplarını ekleyebiliyorlar. Bu sayede gruplarına daha çok kişinin gelmesini sağlayabiliyorlar. Ayrıca kendisine uygun bir şekilde grup arayan kişiler, yine web sitesi üzerinden kendilerine uygun olan gruplara giriş yapabilirler.

Hizmetler

Web sitesi kişilerin, telegram grupları üzerinden daha çok kişiye ulaşmasını sağlamaktadır. Web sitesi üzerinde yer alan Whatsapp ve telegram kanalları birçok kişinin, rahatça giriş yapabileceği şekilde ayarlanıyor. Sosyal medya üzerinden sosyalleşmek ya da kendisini insanlara tanıtmak isteyen kişiler için hizmet veren firma, gruplara katılma hizmeti ile Türkiye’de tek firma oluyor.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı