Sponsorlu Bağlantılar

Göktürk Veteriner Kliniği

Göktürk Veteriner Kliniği
İnsanlar kadar hayvanlarında hasta ya da rahatsız olabileceğinin unutulmaması gerekir. Hayvanların rahatsızlıkların en iyi şekilde giderilebilmesi için tercih edecek veteriner seçimlerinde hastane seçimleri kadar titiz davranılmalıdır. Göktürk acil veteriner, Göktürk bölgesinde bulunan küçük dostlarınızın bakımı ve tedavisi için hizmet verir. Bu hizmet sayesinde hayvanlarınızın yaşam kalitesini artırabilirsiniz.
7/24 Kaliteli Hizmet

Dostlarınızın rahatsızlığına en iyi şekilde müdahale edilebilmesi için 7 24 acil veteriner kliniği hizmetinden faydalanabilirsiniz. Dahiliye ve cerrahi gibi odalarda küçük dostların rahatsızlığına göre müdahale edilir. Bu sayede hayvanların genel sağlık profillerine en kısa sürelerde çözümler bulunur. Kemerburgaz veteriner kliniği aracılılığıyla hayvanlarınızın aşı uygulamasını kolayca takip edebilirsiniz. Bunun yanı sıra dostlarınızın mamasını da talep edebilirsiniz.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı