Sponsorlu Bağlantılar

Gerçek Korku Hikayeleri

Gerçek Korku Hikayeleri

Korku Medya korku ve gerilim hikayelerinin paylaşıldığı bir sitedir. Oldukça eski bir proje olan bu site, 2000 Yılında yayın hayatına girmiştir. Burada yaşanmış korku hikayeleri üzerine paylaşımlar yapılır. Sitedeki hikayelerin hiç biri hayal ürünü değildir. Site kullanıcılarının gönderdikleri hikayeler de yönetim tarafından uygunluk kontrolleri yapıldıktan sonra bu adreste paylaşılır.

Paranormal olaylar birçok insanın ilgisini çeker. Bu konuda yapılmış filmler, diziler, yazılmış kitaplar çokça vardır. Ancak ülkemizde tamamen bu konulara ayrılmış web sitesi pek yoktur. Korku Medya ile bu eksiklik önemli ölçüde kapanacaktır.

Cinler Hakkında Bölümler

Evrende ve dünyada cinlerin var olduğu konusunda birçok paylaşım yapılır. Dini inançlarda da cinlerin varlığına dair bilgiler verilir. Bu bilgiler insanların ilgisini çeker ve merak uyandırır. Ancak cinlerle temasa geçmek, cinleri görmek herkesin yaşayabileceği türden olaylar değildir.

Cinlerle ilgili paranormal olaylar ve korku hikayeleri bunları bizzat yaşadığını söyleyen kişilerin anlatımıyla Korku Medya sayfalarında bulunabilir. Cinlerin nasıl varlıklar olduğu ve yaşam tarzları hakkında bilgiler de mevcuttur.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı