Sponsorlu Bağlantılar

Geotekstil Keçe

Geotekstil Keçe

Binalarda ısı ve su izolasyonunun en üst kalitede sağlanabilmesi için kullanılan geotekstil keçe malzemeleri Uşak’ta üretim yapan SNR Tekstil farkıyla üretilir. Firma, iç ve dış pazarlardaki taleplerin karşılanmasında önemli bir yere sahiptir. Geotekstil keçe yanında yer bezi, halı altı keçesi, ayakkabı keçesi, ütü masası keçesi ve ambalaj battaniyesi gibi ürünlerin imalatı da yapılır.

Yüksek Fiyat Kalite Performansı

SNR Tekstil tarafından üretilen tüm ürünler üst kalitededir. Bu kalitenin sağlanması için üretim atölyeleri son teknolojilere uygun makine ve ekipmanlarla donatılmıştır. Kaliteli malzemelerin piyasa koşullarına göre ekonomik fiyatlarla satışa sunulması, müşteri memnuniyetinin oluşturulmasına yönelik bir uygulamadır. Tüm ürünler firmanın web sitesinden görüntülenerek incelenebilir ve isteğe göre sipariş verilebilir.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı