Sponsorlu Bağlantılar

Genel Bilgiler

Genel Bilgiler

İnternet üzerinde birbirinden harika bilgilerin paylaşıldığı Wardom sitesi bünyesinde yeni birçok şeyi öğrenmek mümkün olabiliyor. Bu sitede yer alan kategoriler kısmından istenilen her türde bölüme giriş yapılabiliyor.

Bilim ve teknoloji alanındaki gelişmelerden tarihi bilgilere kadar birçok veriye buradan ulaşılabiliyor. Wardom.org ile bu siteyle çok kolay şekilde bağlantı kurulabiliyor.

Wardom Forum Bölümü

Wardom sitesi üzerinde yer Wardom forum bölümü kısmından da insanların paylaştıkları bilgilere ulaşılması mümkün oluyor. Oldukça iyi bir sosyal platform olma özelliği de taşıyan bu site, forum kısmı üzerinden insanların birbirleriyle iletişim kurabilmelerine olanak sağlıyor.

Site kayıt ol bölümü üzerinden kolayca kayıt olunarak burada bir hesap açılması mümkün olabiliyor. Kişisel bir kullanıcı adıyla burada yorumlara katılım sağlamak mümkün oluyor.

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı