Sponsorlu Bağlantılar

Genç Girişimci Taner Ay; Çin’den Sonra Yatırımlar İçin Ülkesine Yöneldi…

Genç Girişimci Taner Ay; Çin’den Sonra Yatırımlar İçin Ülkesine Yöneldi…

Almanya’da yaşamına devam eden genç girişimci Taner Ay, Çin’de yaptığı yatırımlardan sonra ülkesine yöneldiğini belli etti. Tüm dünya üzerinde meydana gelen korona virüs salgınındaki ekonomik zorlukları bile büyük fırsatlara çevirmeyi başaran Ay, birçok alanda ülkemiz için çalışmalarına başladı.

Tüm yabancı yatırımcıları ülkesinde yatırım yapmak için davet eden genç girişimci, dünya üzerinde normalleşme için atılan adımların ilk saniyesinde, Ankara’da 30 bin dönümlük arazi üzerine Almanya ile Amerika’dan üretim için cihazlar getirdi. Makineler ülkemize Gemlik limanı üzerinden giriş yapı ve önümüzdeki hafta dört konteyner makine parkurunun daha Mersin limanından geleceğini duyurdu.

Ülkesine Aşık Taner Ay…

Taner Ay ülkesine ve bayrağına aşkını yaşanan ekonomik kriz dönemlerinde, bütün fabrikalar her ne kadar üretimlerini yavaşlatsa ya da durdursa bile bu sancılı dönemi en iyi şekilde fırsata dönüştürmek üzere harekete geçti. Ankara’daki 30 bin dönümlük arazideki planı için tam 150 kişiye yeni istihdam fırsatları da sunulacak.

https://www.instagram.com/taneray

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı