Sponsorlu Bağlantılar

Gelecek Planlaması

Gelecek Planlaması

Lise yıllarındaki gençlerin en büyük sorunlarından birisi gelecek planlamasıdır. Birçok genç hayalindeki mesleği yapmak isterken bazı gençler kendilerinde olan özelliklere göre gelecek planlaması yapıyor. Gelecek planlamasının sağlıklı bir şekilde yapılabilmesi için gençlerin önce kendini iyi tanıması gerekir. Kendi özelliklerini, güçlü ve zayıf yönlerini göz önünde bulundurarak geleceğini planlayan gençler hayatta daha başarılı oluyor.

Yaşam Koçu ve Gelecek Planlaması

Gelecek planlaması yapan birçok yaşam koçu bulunuyor. Bunların içerisinde gençlik koçu Eda Öztürk Azaklı deneyimi ile diğer yaşam koçlarından farklı bir yerdedir. İkna kabiliyeti, insanlarda bulunan özelliklerine göre yönlendirmesi ve özellikle gençlere kendilerini tanıtması gibi birçok özelliği bulunuyor. Bu tarz gelecek planlaması ile ilgili detaylı bilgi ve hizmet almak için Eda Azaklı web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı