Sponsorlu Bağlantılar

Geleceğin Sözlüğü

Geleceğin Sözlüğü

Sanal ortamda pek çok interaktif sözlük bulunmaktadır. Fakat bu sözlüklerin pek çoğu, yazarları için özgür bir düşünce platformu olamamaktadır. Eski Defterler, bu klişenin dışına çıkıp, herkesin düşüncelerini özgürce ifade edebileceği bir sanal ortam oluşturmak amacıyla yola çıkmıştır.

Yarın Hakkında Konuşmak

Eski Defterler, geçmişte yaşanıp bugünü inşa etmiş olayların yanında, gelecekte olacaklar hakkında akıl yürütmeyi de önemsemektedir. Gelecekte olacaklar hakkında konuşmak, fikir alışverişinde bulunmak, yaşanması muhtemel iyi ve kötü şeyler hakkında yorum yapmak, Eski Defterler adlı sözlüğün, temel amaçlarından birisidir.

Bir Zaman Tüneli

Eski Defterler, kullanıcılarının, hem geçmişin izini sürüp, hem de gelecek hakkında konuşabilecekleri sıra dışı bir internet ortamıdır. Eski Defterler’de 1. nesil sözlük yazarı olmak isteyen kişilerde, sözlük deneyimi olması koşulu aranmamaktadır.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı