Sponsorlu Bağlantılar

 Geçici Kenar Koruma

 Geçici Kenar Koruma

Günümüzde artan konut üretimi inşaat alanında da farklı güvenlik tedbirlerinin alınmasına sebep oldu. Özellikle gökdelen tarzı bina yapımında işçi sağlığının ve güvenliğinin son raddede sağlanması gerekiyor. Geçici kenar koruma ve düşmeye karşı koruma sistemleri sitede sunuluyor. Siteye ulaşarak rezidans inşaatlarında kullanılan emniyet ve güvenlik sistemlerine yönelik bilgi edinebilirsiniz.

Her türlü sektöre yönelik emniyet sistemleri sağlayan firma, bu işleri en özenli ve kurallı olarak yapıyor. Siteye ulaşarak güvenlik ve işçi korumasına yönelik hizmetleri inceleyebilirsiniz. Emniyet kemeri, çatı kiti, düşme kiti ve bu alanda farklı seçenekler sitede sunuluyor. Çalışma alanınıza uygun olan emniyet sistemleri hakkında bilgi ve hizmet almak için siteyi tercih edebilirsiniz.

Düşmeye Karşı Koruma

İnşaatlarda çatı ve kenar çalışması yapıldığında düşme riski oldukça fazladır. Sitede düşmeye karşı koruma önlemleri, kenar boşluklarda güvenle çalışmayı sağlayıcı önlemler hakkında bilgiler sunuluyor. Siteden bir inşaatta çalışırken ortaya çıkabilecek her türlü kötü ve işçi sağlığını tehdit edici olayı önleyici hizmetler hakkında bilgi edinebilir, en kaliteli hizmetleri edinebilirsiniz.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı