Sponsorlu Bağlantılar

Garantili Temizlik Hizmetleri

Garantili Temizlik Hizmetleri

Ev Temizliği hizmeti çalışan bayan sayısının artası ile birlikte son derece artış göstermiş bulunmaktadır. Fakat Ofis Temizliği hususunda olduğu gibi bu hizmeti tam anlamı ile layığı ile vermekte olan firma bulunması son derece zordur. Verilen paranın tam olarak karşılığının alınamadığı gibi birçok şikayet forumlarda karşımıza çıkmaktadır. Kurumsal firmalara hizmet veren TG Mobil firmasının vermekte olduğu hizmet tam da bu noktada büyük bir önem kazanmış olacaktır. Firmanın tam anmamı ile tüm müşterilerini memnun eden hizmetleri ile nerede ise memnun olmayan kimse bulunmamaktadır.

Detaylı Temizlik Hizmetleri

Ev temizliği ofis temizliği ve Dezenfektasyon Hizmeti başta olmak üzere firmanın birçok hizmeti bulunmaktadır. Boş ev temizliği ile inşaat sonrası temizlik, halı koltuk temizliği gibi hizmetler firma tarafından hassas bir şekilde verilmektedir. Firmanın tüm hizmetleri Vodafone ile iş ortaklığı çerçevesinde de sunulmakta olup aynı zamanda Anadolu sigorta güvencesinde sunulmaktadır. Böylece yapılan tüm işlemler sorun olması durumunda karşılanma güvencesi ile verilmektedir.

 

 

 

 

 

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı