Gündem

Gamze Karta Kimdir?

Gamze Karta Kimdir?

Sosyal medyayı sallayan Gamze Karta en başarılı Tiktokerlar arasında yer alıyor. Kendisine ait TikTok hesabından eğlenceli paylaşımlar yapan Karta’nın takipçi sayısı her geçen gün hızla artıyor.

Fenomen güzeller arasında yer alan Gamze Karta sosyal medyanın Yıldız isimlerinden biri. 1995 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Karta aslen Hataylıdır. Genç fenomenin Tiktok hesabında 2 milyona yakın abonesi bulunuyor.

Neşeli paylaşımları, kızıyla birlikte hazırladığı içerikler ve kendi fotoğrafları takipçileri tarafından inanılmaz beğeni alıyor. Sadece TikTok kullanıcılarına değil diğer sosyal medya kullanıcılarına da ulaşmayı başaran Karta, YouTube’da da ilkler arasında yer alıyor.

Youtuber Gamze Karta

Evli ve bir kız çocuğu annesi olan Gamze Karta, bir ay gibi kısa bir sürede YouTube abone sayısını 70 bine ulaştırmayı başardı. YouTube’da da emin adımlarla başarıya koşan Karta, kısa sürede milyonlarca takipçiye ulaştı.

Takipçi sayısı artmaya devam eden ünlü Youtuber, oluşturduğu içeriklerle de adından sıkça söz ettiriyor. Takipçileriyle birlikte güzel vakit geçiren Karta, sevimli kızı Öykü ile birlikte çektiği videoları abonelerinin beğenisine sunuyor. Hem neşeli hem de eğlenceli içerikler paylaşan genç fenomenin 7’den 70’e her kesimden takipçisi bulunuyor.

Youtube Kanalı: https://m.youtube.com/c/GamzeKarta

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu