Sponsorlu Bağlantılar

Futbolun Sesini Dinlemek İsteyenler

Futbolun Sesini Dinlemek İsteyenler

Futbol maçlarının heyecanı görüntüsü kadar sesi ile de izleyenleri sarmaya devam ediyor. Maç dinle sitesi olarak maçların kesintisiz bir şekilde dinlenmesine olanak tanıyorlar. Sesi ile maç heyecanı yaşamanızı sağlayan site herhangi bir ücret de talep etmiyor. Türkiye spor ligleri kapsamında yapılan tüm maçların siteye ulaşan üyelere aktarılmasını sağlıyorlar.

Neleri Dinleyebilirsiniz?

Site üzerinden canlı maç dinle seçeneğini seçebilirsiniz. Anlık olarak oynanan maçları dinlemenizi sağlıyorlar. Aynı zamanda spor programlarını da dinlemenizi sağlayan kategoriler sunuyorlar. Birbirinden farklı yorumlar ve analizler ile maçları takip edebiliyorsunuz. Spor kanallarının hangisini isterseniz ulaşmanızı mümkün hale getiriyorlar.

Nasıl Üye Olunur?

Üye olmanız durumunda iddaa tahminleri de dahil olmak üzere birçok konuda hizmet veriyorlar. Günlük olarak güncel maç yorumlarına ulaşabiliyorsunuz. Kanallardan maçları dinletiyorlar ve üyelik için de kolay bir menüden hizmet veriyorlar. Gereken alanları doldurduktan hemen sonra siteye ulaşım için onay alıyorsunuz. Tahminlerle bahis yapmanızı kolaylaştırıyorlar. Ek olarak maçları dinleyerek maç heyecanına ortak olmanıza katkıda bulunuyorlar.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı