Sponsorlu Bağlantılar

Farmasi Üyelik

Farmasi Üyelik

Farmasi artık birçok insana kazanç sağlatıyor. Üye ol ak için bu sitede bulunan farmasi üyelik formunu doldurmak gerekiyor. Formda adınız, soyadınız ve telefon numaranızı doldurmanız gerekiyor. Tüm dünyada birçok kişi Farmasi sayesinde kariyer fırsatına erişiyor. Hayallerinize Farmasi ile daha da yaklaşılabiliyor.

Farmasi Üyelik Şartları

Farmasiye üye olmak isteyenler bazı şartları taşıması gerekiyor. Bu şartlar oldukça basit şartlardan oluşuyor. 18 yaşından büyük ve T. C vatandaşı olmasanız Farmasi üyeliği için yeterli oluyor.

Farmasi Üyelik İptali

İstediğiniz zaman Farmasi üyeliğiniz iptal etme şansınız bulunuyor. Farmasi sayfasından mail ile üyelik iptali yapılabiliyor. Aynı zamanda üyeliğinizden 60 gün sonra herhangi bir siparişiniz yoksa üyeliğiniz iptal oluyor. Farmasi başlangıç paketi hakkında bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu