Sponsorlu Bağlantılar

Eyüp Sabri Göncü

Eyüp Sabri Göncü

Bazı kişiler, yaptıkları işlerle sık sık gündeme gelirler. Eyüp Sabri Göncü de bunlardan birisidir. Yaptığı işlerden ve başarılarından dolayı, insanlar Eyüp Sabri Göncü kimdir araştırmaları yapabilir. Bu araştırmalar sonunda bu kişinin, çok başarılı bir iş insanı olduğu öğrenilebilir. 1978 yılında Şanlıurfa’da hayata gözlerini açan Göncü, yaptığı işlerle adından sık sık söz ettirir. Üniversitede seçildiği tekstil başkanlığı sonunda yepyeni bir hayata adım atar.

Köşe Yazarlığı Dönemi

Eyüp Sabri Göncü 2000’li yıllarda yaptığı köşe yazarlığında da adından söz ettirmiştir. Başarıların bir sonucu olarak tekstil kulübü için Ekose isimli dergiyi çıkarmıştır.

Aktif İş Adamı

17 yıllık bir süreyle, tekstil, inşaat gibi sektörlerde önemli adımlar atmıştır. Bunun yanı sıra çıkarmış olduğu hayvansal aşılarda dikkat çekmiştir. Bu sayede meslek hayatında önemli bir ivme yakalamıştır. ;İş adamı kimliğiyle, Millet bahçesi yapımı, Çanakkale Troya müzesi, Göbeklitepe gibi başarılı işlerde imzası vardır. Dollvet adındaki aşı fabrikası sayesinde Dünya çapında bioteknoloji firması olarak adını duyurmayı başarmıştır.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı