Sponsorlu Bağlantılar

Evinize Mutluluk Getiren Sincap

Evinize Mutluluk Getiren Sincap

Kombiler evlerimiz için artık en önemli cihazlardan birisidir. Hem konut ısıtma hem su ısıtma hem de yemek ısıtma için kullanılan ve yoğun mesai yapan bir üründür. Doğal olarak yıpranma payı diğer cihazlara göre daha fazla olduğundan, daha iyi bakım gerektirir.

Bu noktada vaillant servis kombilerinizin tüm ihtiyacını karşılayarak sizlere memnuniyet verici hizmet sağlar. Bu kaliteli hizmete ulaşmak da artık çok daha basit olmaktadır. Çağrı Merkezi’ni arayıp ya da Online Servis Formunu doldurup hizmet almak istediğinizi belirtmeniz yeterlidir.

Talepleriniz müşteri hizmet ağının geniş olması sebebi ile 7/24 kombi ve klimalarınızın bakım-onarım hizmetleri profesyonel Vaillant ekibi ile bütçenize en uygun şekilde karşılanmaktadır. Cihazlarınızda oluşabilecek özellikle sıcak su arızaları gibi rutin arızaların önüne geçmek için düzenli olarak bakım yaptırmak için bizleri aramanız veya arıza durumunda derhal teknik servis ekiplerimize ulaşmak için talep formlarını doldurmanız yeterli olacaktır.

Firmamızın içten ve samimi figürü sincabımız ile birlikte evlerinize aynı içtenlik ve samimiyetle hizmet getirmekten memnuniyet duymaktayız. Alanında lider olan Vailant, ekibine düzenli olarak eğitimler vermekte ve sizlere üst düzey servis hizmeti vermek için çalışmaktadır. Kış aylarının ertesinde görülen tüm sorunların yanı sıra yıllık kombi bakımlarınızı ihmal etmemeniz adına 7/24 sizlerden gelecek talepleri karşılamak için her zaman hazır bir şekilde beklemekteyiz.

 

 

 

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı