Sponsorlu Bağlantılar

Eset Yazılımları

Eset Yazılımları

Eset antivirüs yazılımları günümüzde birçok bilgisayar kullanıcısı tarafından yaygın bir biçimde kullanılmaktadır. Bu yazılım güvenlik açısından oldukça iyi performans veren yazılımlardan biri olarak karşımıza çıkmaktadır.

Genel olarak yıllık kullanım paketleri halinde satışa sunulmaktadır. Bu site üzerinde Eset antivirüs yazılımının paketleri sipariş verilebilmektedir. Uygun fiyatlardan bu ürün sahip olmak isteyen herkes buradaki harika fırsatlardan yararlanabilir. Yine bu site üzerinde bir başka satın alıma uygun olan kaliteli yazılım ise Kaspersky yazılımdır. Bu da fiyat bakımından çok uygun bir durumdadır.

Turbobit İndirimleri

Turbobit Premium pakete geçmek isteyen kişiler bunu bu site üzerinde rahatlıkla gerçekleştirebilirler. Fiyatlar konusunda uygulanan indirimler her bakımdan oldukça tatmin edici bir niteliktedir. Turbobit paketleri arasından aylık ya da yıllık paket seçimleri rahatlıkla yapılabilir.

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı