Sponsorlu Bağlantılar

Erişilebilirliği Artırma

Erişilebilirliği Artırma

Site ile firmalar dijital ortamda erişilebilirliğini kolayca artırmaktadır. Buna bağlı olarak firmalara reklam yapmak, e-ticaret çözümleri sunmak, wep siteleri tanıtma gibi daha pek alanda hizmet sunulmaktadır. Firma rehberi özelliği ile amaca hizmet etmektedir.

Hizmetler

Kaliteli bir web rehberi olma özelliğini taşımaktadır. Ücretsiz olarak kategori ekleme özelliğinin olması insanlara birçok avantaj sunmaktadır. Marka tanıtımları ile daha çok kişiye ulaşma imkânı sunmaktadır. Web site tanıtımları yapılarak daha kısa sürede büyümeye olanak sağlamaktadır. Ücretsiz olarak yapılan bu işlemler birçok ziyaretçinin siteyi ziyaret etmesine imkân tanımıştır. Yapılan işlemler bireylerin kendi sorumluluğundadır. Blog sayfanızı tanıtabilir, ziyaretçi sayınızı ücretsiz olarak artırabilirsiniz. Sunulana bu olanaklar ile insanlar amaçlarına daha kolay ulaşmaktadır.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı