Sponsorlu Bağlantılar

Eniyimedyum.net

Eniyimedyum.net

İnsanlar farklı konularda ve farklı isteklerle büyü yoluna başvuruyor. Büyü yaşadığımız coğrafyada yüz yıllardır yapılıyor. Son yıllarda daha fazla artan medyum sayıları sahtekar ve işinin ehli olmayan medyumları da getirdi. İnsanlar gerçek medyum ve sahte medyumları birbirinden ayırt etmekte zorlanıyor ve çoğu kez sahte medyumlar tarafından dolandırılıyorlar.

Güvenilir Medyum Nasıl Bulunur?

Gerçek olmayan ve amacı dolandırıcılık olan medyumlar her şeyin olabileceğini iddia ederler. Onların amacı sizi kandırmak ve sizden para koparmaktır. Onun için size büyü ile her şeyin mümkün olduğunu anlatır ve ikna etmeye çalışır. Fakat en iyi medyumlar bu tarz güvence vermezler ve sadece mümkün olan durumları anlatırlar.

​​​​​Gerçek medyumlara nasıl ulaşacağınız hakkında fazla bilginiz yoksa en iyi medyum web sitesini ziyaret etmelisiniz. Burada Hollanda medyum hocaları dahil yüzlerce medyum hakkında bilgiye ulaşabilirsiniz.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı