Sponsorlu Bağlantılar

En Bilindik ve Kaliteli Spor Platformu

Grandpashabet

Uzun zamana yayılan hizmet süresi ve güvenilir şekilde üyelerine yaklaşıyor olmasından dolayı sürekli talep artışı yaşayan Grandpashabet güncelleme ve bilgilendirmelerle üyelerine daha çok kazandırmaya devam ediyor. Bu nedenle site olarak yapılan değişiklikleri, kampanya veya avantajları ekleyerek yardımcı olmaya çalışıyorlar.wiibet.com

Üyelerin akıllarına takılan ve gün içinde zaman ayırmak istemedikleri önemli veya gerekli ne varsa blog şeklinde eklemelerde bulunuyorlar. Grandpashabet giriş adresi değişimlerinde de en hızlı ve doğru kaynak olmayı başarıyorlar.

Üyelik ve Ücret

Sundukları Grandpashabet destek ve diğer başlıklarla ilgili kazanç, bilgi elde edilmesine neden olurken bunlar için üyelik talebinde bulunmuyorlar. Günlük rutin haline gelerek üyelere aktif bilgiler vermeyi amaçlıyorlar.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu