Sponsorlu Bağlantılar

Elektronik Sigara Tanıtım

Elektronik Sigara Tanıtım

Son zamanlar da elektronik sigaralar hayatımızda yerini almaya başladı. Geleneksel sigaraya yakın olması sebebiyle birçok sigara bağımlısı tarafından tercih ediliyor. Üstelik paket taşıma, külünü çırpma gibi sorunları olmadığı için kullanımı daha rahat. Geleneksel sigaraya göre zararının daha az olduğu söyleniyor. Elektronik sigara duman yerine buhar oluşturuyor. İçine çeşitli maddeler koyulabiliyor. Piyasa çeşitli elektronik sigara modelleri bulunuyor.

Pod Mod Nedir?

Pod mod normal elektronik sigaralardan daha hafif, daha küçük ve salt likit kullanılabilen bir sistemi vardır. Bu sebeple piyasadaki diğer elektronik sigaralardan daha çok tercih ediliyor.

Uwel Caliburn Nedir?

Uwel Caliburn alüminyum alaşım gövdesi ile kaliteli duruşunu ön plana çıkaran bir elektronik sigara. Piyasadaki diğer elektronik sigaralara göre boyutu daha büyük. Ancak uzun şarj ömrü onun bu özelliğini telafi ediyor. Uwel caliburn hem nefes sensörü hem de tuş ile ateşleme yapabilme özelliğini sunuyor. Ayrıca uwel caliburn kartuş sayesinde uzun kartuş ömrü deneyimini yaşayabilir ve güzel aroma verme kalitesi ile elektronik sigaranızı kullanabilirsiniz.

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı