Sponsorlu Bağlantılar

Elektronik İmza ve Banka Talimatı

Elektronik İmza ve Banka Talimatı

İşlemlerini elektronik imza yöntemi ile halletmek isteyenler, zamandan tasarruf etmek isteyenler ve süreç yönetimini daha hızlı hale getirmek isteyenler için site içerisinde uygulamalar ve farklı kategoriler bulunuyor. Resmi yazışmadan, elektronik imzalı banka talimatı işlemlerine, sözleşmelerden imza gerektiren dokümanlara kadar birçok işlem oluşturulan uygulama ile hızlı bir şekilde hallediliyor. Siz de imza işlemleriniz ve size özel sunulan çözüm hizmetlerinden yararlanmak için siteyi ziyaret edin, uygulama ve fırsatlardan yararlanın.

Sunulan Hizmetler Nelerdir?

Site içerisinde sunulan hizmetlerden faydalanmak isteyen kullanıcıların ilk önce siteye üye olması gerekiyor. Üyeliğin ardından web ve mobil uygulaması bulunan imza işlemleri yönergelere uyularak basit bir şekilde halledilebiliyor. İmzalanacak olan dokümanlar uygulama üzerinden her formata uygun olacak şekilde görüntülenebiliyor.

İsteyen kullanıcılar e-imzalı belgesini arşivleyebiliyor. Dokümanlar e-yazışma paketine dönüştürülebiliyor. Siz de e- imzalı talimat işlemleri ve diğer işlemleriniz için siteyi ziyaret edin, dijital ortamda size sunulana ayrıcalık ve fırsatlardan yararlanarak işlemlerinizi daha az masraflı ve daha hızlı bir şekilde gerçekleştirin.

 

 

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı