Sponsorlu Bağlantılar

Edebiyat Sevilen İsminin Tanınmasını Sağlayacak Web Site

Edebiyat Sevilen İsminin Tanınmasını Sağlayacak Web Site

Mehmet Özgür Ersan adına açılan web sitesi edebiyatın sevilen ismini tanımayanların yakından tanımasına yardımcı oluyor. Sitede şair tarafından kaleme alınmış şiirler yayınlanıyor. Şiirleri merak edenler şiir bölümüne girerek okuyabiliyorlar.

Alevilik Üzerine Paylaşılan Yazılar

Şair olması dışında dergiler için makaleler yazan M. Özgür Ersan tarafından yazılan makalelere de sitede yer veriliyor. Bu makaleler hem şairin daha iyi tanınmasını sağlıyor hem de makale konuları konusunda insanların bilgi sahibi olması sağlanıyor. Yazarın hazırlamış olduğu makalelerde Alevilik, Kızılbaşlık ve Bektaşilik’e dair konular bulunuyor.

Hacı Bektaş-ı Veli İçin Yazılan Yazılar

Kirpi Düşün ve Edebiyat Dergisi adına çalışan Ersan Hacı Bektaş-ı Veli hakkında da yazılar kaleme alıyor. Bu yazılarda sitede paylaşılıyor. Böylelikle siteyi inceleyen kişiler Hacı Bektaş-ı Veli hakkında bilmediklerini öğrenebiliyorlar.

 

Berkan Yıldırım

1992 doğumlu. Eskişehir Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümü 3. sınıf öğrencisi. 2 yıldır çeşitli dergilerde editörlük görevi yapmaktadır. En büyük hayali ulusal bir gazetede editörlük görevine devam etmek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı